Міжнародна діяльність студентів

Головна / Міжнародна діяльність студентів

Запрошуємо студентів та аспірантів до участі у програмах академічної мобільності!

 

Результати конкурсу для студентів УДУ на отримання академічної мобільності в Римський університет ла Сапієнца в осінньому семестрі 2023-2024 н.р.

6 квітня 2023 року відділом міжнародного співробітництва та євроінтеграції Українського державного університету імені Михайла Драгоманова було проведено конкурс для студентів на отримання академічної мобільності за програмою Erasmus+.

У конкурсі на отримання академічної мобільності взяла участь Галина Траузер, студентка 4 курсу спеціальності 014.09 “Середня освіта (інформатика)” факультету математики, інформатики та фізики. Вітаємо нашу студентку з успішним проходженням конкурсного відбору та отриманням номінації на академічну мобільність в наступному семестрі в університет ла Сапієнца (м. Рим, Італія) за програмою “Computer Science“.

Бажаємо Галині якнайшвидше отримати позитивну відповідь від університету-партнера та успіхів у всіх починаннях!

Опубліковано на сайті: 06.04.2023

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання у Римському університеті ла Сапієнца в рамках програми ERASMUS+ в першому семестрі 2023-2024 навчального року

Український державний університет імені Михайла Драгоманова є партнером Римського університету ла Сапієнца за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ КА107, яка фінансується Європейським Союзом.

Студенти нашого університету можуть поїхати на навчання терміном на 6 місяців. Перелік спеціальностей, за якими можна проходити навчання в Римському університеті ла Сапієнца, дивіться за посиланням: https://corsidilaurea.uniroma1.it/en.

Вимоги до кандидатів:
– бакалаври після другого курсу, магістри або аспіранти (у аспірантів має бути контакт в приймаючому університеті);
– володіти італійською або англійською мовою не нижче рівня В2.

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 27 березня 2023 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу foreign@npu.edu.ua з поміткою Erasmus+ Рим:
– CV;
– мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка);
– список публікацій.
Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (Римським університетом ла Сапієнца) після 15 квітня 2023 року.

Опубліковано на сайті: 10.03.2023

Конкурс для студентів на отримання стипендій на навчання у Відкритому університеті Кіпру в рамках програми ERASMUS+ у другому семестрі 2022-2023 навчального року

НПУ імені М.П. Драгоманова є партнером Відкритого університету Кіпру за програмою міжнародної мобільності Еразмус+ КА107, яка фінансується Європейським Союзом.

Студенти нашого університету можуть поїхати на навчання терміном на 6 місяців. Спеціальності, за якими можна проходити навчання у Відкритому університеті Кіпру, дивіться за посиланнями:

  1. Educational Leadership and Policy (https://www.ouc.ac.cy/index.php/en/studies/master/elp-en);
  2. Cognitive Systems (https://www.ouc.ac.cy/index.php/en/studies/master/cos).

Вимоги до кандидатів:
– бакалаври після другого курсу, магістри або аспіранти (у аспірантів має бути контакт в приймаючому університеті);
– володіти грецькою або англійською мовою не нижче рівня В2.

Для здобуття індивідуального гранту аплікантам необхідно до 22 листопада 2022 року надіслати до відділу міжнародних зв’язків на електронну адресу foreign@npu.edu.ua з поміткою Erasmus+ Кіпр:
– CV;
– мотиваційний лист англійською мовою (максимальний обсяг – 1 сторінка);
– список публікацій.
Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду.

Остаточне рішення про прийняття або не прийняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною (Відкритим університетом Кіпру) після 1 грудня 2022 року.

Опубліковано на сайті: 10.11.2022