День відкритих дверей 2023 для майбутніх інформатиків!

Головна / Новини / Профорієнтація / День відкритих дверей 2023 для майбутніх інформатиків!
День відкритих дверей 2023 для майбутніх інформатиків!

29 квітня 2023 року пройшов День відкритих дверей на факультеті математики, інформатики та фізики. Під час зустрічі абітурієнти мали можливість поспілкуватись з керівництвом факультету, завідувачами кафедрами, гарантами  освітніх програм,  отримати професійну консультацію щодо вступу на різні спеціальності нашого факультету.

Майбутні абітурієнти мали можливість поспілкуватись зі студентами бакалаврату і магістратури, задавали запитання під час зустрічі (або в реєстраційній формі), побачити реальні проєкти, які можна реалізувати протягом навчання, й здобути якісну освіту.

Сподіваємось, що такі зустрічі будуть спонукати талановиту молодь вступати до нашого факультету!