Відзначення драгоманівців до Дня працівників освіти.

Головна / Новини / Наукові події / Відзначення драгоманівців до Дня працівників освіти.
Відзначення драгоманівців до Дня працівників освіти.
28 вересня 2023 року відбулось засідання Вченої ради університету. Відкрив засідання голова Вченої ради, ректор університету Віктор Андрущенко, привітавши колектив напередодні Дня освітянина. На засіданні було затверджено план роботи університету на 2023–2024 н.р. Під час засідання ректор університету Віктор Андрущенко підписав угоду про співпрацю у навчально-науковій, освітній та проєктній сферах з директоркою Київського палацу дітей та юнацтва Оксаною Добровольською. Продовжилась Вчена рада  відзначенням драгоманівців до Дня працівників освіти. Завітали на урочистості голова Наглядової ради університету, третій Президент України Віктор Ющенко, заступник голови Олексій Івченко, заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, директор Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Євген Баженков, директорка Київського палацу дітей та юнацтва Оксана Добровольська. За результатами плідної роботи протягом 2022-2023 н.р. було вручено нагороди, відзнаки, грамоти, подяки від різних державних, наукових та релігійних нагород, зокрема,  Подяку Ректора отримав  завідувач кафедри інформаційних технологій і програмування, кандидат педагогічних  наук, доцент Єфименко Василь Володимирович.
Вітаємо з відзнакою і бажаємо подальшого професійного зростання!