Головна / Новини / Профорієнтація / Грамота за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

14 червня 2023 року було вручено нагороди переможцям і учасникам Всеукраїнського конкурсу-захисту, а також переможцям міжнародних конкурсів науково-технічної творчості молоді! І все це – традиційна Підсумкова сесія Київської МАН. Цьогорічна сесія відбулась в концертній залі  Київського університету культури і мистецтв. Традиційно подяками були відмічені наукові та педагогічні керівники юних науковців. Грамотою відзначено завідувача кафедри інформаційних технологій і програмування Єфименка Василя Володимировича за підготовку учнів Київської Малої академії наук – переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Вітаємо талановитих юних науковців і бажаємо їм подальшого наукового потенціалу.