Головна / Новини / Інше / Науково-практичний семінар на тему: «Розвиток астрономії та космічної галузі України. Україна – космічна держава»

05.10.23 о 15-00 відповідно до угоди про співпрацю з Навчально-виховним комплексом «Домінанта» представники кафедри інформаційних технологій взяли участь у Науково-практичний семінарі на тему: «Розвиток астрономії та космічної галузі України. Україна – космічна держава», зокрема, завідувач кафедри інформаційних і програмування, доцент Єфименко В.В. виступив з доповіддю на тему “Сучасні напрямки комп’ютерних наук для освоєння космосу”, а професор кафедри інформаційних і програмування, професор Чумак М.Є. з темою доповіді “Роль і місце фізики з підготовки фахівців майбутнього”, під час проведення майстер класів  магістр Мовчан М.О. продемонстрував практичні навички програмування і управління дронами та запросив юних науковців до відділення КМАН з інформаційних технологій для написання наукових проектів та робіт. Сподіваємось,  що такі заходи будуть сприяти збільшенню якісного підходу молоді до написання науково-дослідних робіт і вступу до ЗВО з інформатичних спеціальностей.