Головна / Новини / Інше / Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі»

27 жовтня 2023 року в День української писемності та мови відбулась щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова вчора, сьогодні, завтра в Україні і світі» на які були присутні поважні гості, науковці, керівництво Університету, серед запрошених гостей був присутній завідувач кафедри інформаційних технологій і програмування Єфименко В.В., який подякував колегам за їхню важливу місію з популяризації української мови та літератури та запросив до співпраці колег,  щодо використання сучасних технологій з елементами  штучного інтелекту в їх професійній діяльності.