День відкритих дверей у ВСП «Дитяча інженерна академія»

Головна / Новини / Культурні події / День відкритих дверей у ВСП «Дитяча інженерна академія»
День відкритих дверей у ВСП «Дитяча інженерна академія»

16 грудня 2023 викладачі кафедри були запрошені на День відкритих дверей до ВСП «Дитяча інженерна академія» НПУ імені М.П. Драгоманова. Підчас зустрічі учні разом з вчителями та директором закладу продемонстрували свої знання та вміння з управління дронами, розповіли про свої практичні напрацювання з робототехнічних систем, сучасного програмування та показали власні розробки, які брали участь в різноманітних конкурсах і отримали відзнаки. В процесі ознайомленням з здобутками навчального закладу були обговорені, як спільні проєкти щодо проходження практики студентами випускової кафедри, так і можливості спільних заходів, які будуть сприяти популяризації, як вчительської професії так і сучасним інформатичним  напрямкам. Особлива вдячність за професійний підхід до своєї справи директору Дмитру Віталійовичу Боровику, вчителю інформатики Костючик Валерії Дмитрівні – випускниці кафедри, всьому педагогічному колективу та вихованцям закладу!

Сподіваємось такі зустрічі будуть сприяти реалізації всіх омріяних планів, які направлені на посилення ролі вчителя і інформатичних спеціальностей!