Вітаємо Першокурсників серед Наших студентів факультету!

Головна / Новини / Культурні події / Вітаємо Першокурсників серед Наших студентів факультету!
Вітаємо Першокурсників серед Наших студентів факультету!

1 вересня 2023 року відбулась зустріч керівництва факультету, представників студентського самоврядування факультету, завідувачів кафедр і гарантів освітніх програм зі студентами першого курсу, зокрема зі спеціальності бакалаврату 014.09 Середня освіта (Інформатика) та 126 Інформаційні системи і технології.

Під час бесіди студентам повідомили особливості навчального процесу, правила поведінки в Університеті під час повітряної тривоги. Заступники декана і голова студентського самоврядування факультету проінформували першокурсників про їх участь в навчальній, науковій, спортивній та творчій діяльності. Студенти були запрошені на оглядову екскурсію до музею Університету, де завідувач кафедри інформаційних технологій і програмування Єфименко Василь Володимирович вручивсимволічний ключ від знань і побажав майбутнім випускникам бакалаврату отримати якісні знання, які допоможуть реалізувати всі мрії та бути конкурентними на ринку праці.