![Вітаємо Першокурсників серед Наших студентів факультету!](https://kitp.fmif.udu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/зображення_viber_2023-09-03_13-35-31-112-e1693777034781-600x300.jpg)
1 вересня 2023 року відбулась зустріч керівництва факультету, представників студентського самоврядування факультету, завідувачів кафедр і гарантів освітніх програм зі студентами першого курсу, зокрема зі спеціальності бакалаврату 014.09 Середня освіта (Інформатика) та 126 Інформаційні системи і технології.
Під час бесіди студентам повідомили особливості навчального процесу, правила поведінки в Університеті під час повітряної тривоги. Заступники декана і голова студентського самоврядування факультету проінформували першокурсників про їх участь в навчальній, науковій, спортивній та творчій діяльності. Студенти були запрошені на оглядову екскурсію до музею Університету, де завідувач кафедри інформаційних технологій і програмування Єфименко Василь Володимирович вручивсимволічний ключ від знань і побажав майбутнім випускникам бакалаврату отримати якісні знання, які допоможуть реалізувати всі мрії та бути конкурентними на ринку праці.