Участь студентів-інформатиків у конкурсі на отримання академічної мобільності

Головна / Новини / Міжнародна діяльність / Участь студентів-інформатиків у конкурсі на отримання академічної мобільності
Участь студентів-інформатиків у конкурсі на отримання академічної мобільності

Конкурс для студентів УДУ на отримання академічної мобільності в осінньому семестрі 2023-2024 н.р.

6 квітня 2023 року відділом міжнародного співробітництва та євроінтеграції Українського державного університету імені Михайла Драгоманова було проведено конкурс для студентів на отримання академічної мобільності за програмою Erasmus+.

У конкурсі на отримання академічної мобільності взяла участь Галина Траузер, студентка 4 курсу спеціальності “014.09 Середня освіта (інформатика)” факультету математики, інформатики та фізики. Вітаємо нашу студентку з успішним проходженням конкурсного відбору та отриманням номінації на академічну мобільність в наступному семестрі в університет ла Сапієнца (м. Рим, Італія) за програмою “Computer Science“.

Бажаємо Галині якнайшвидше отримати позитивну відповідь від університету-партнера та успіхів у всіх починаннях!

Більше про академічну мобільність студентів дивіться на сторінці “Міжнародна діяльність студентів” за посиланням.