Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024»

Головна / Новини / Наукові події / Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024»
Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024»

8-10 березня 2024 року відповідно до наказу Ректора і угоди про співпрацю з Національним центром «Мала академія наук України» та КМАН міста Києва кафедра інформаційних технологій і програмування вперше виступила співорганізатором і активним учасником з проведення одного із найбільших конкурсів для талановитих учнів – Національний конкурс комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2024».

Викладачі, співробітники і студенти кафедри взяли активну участь з організації та проведення конкурсу. Кілька викладачів кафедри увійшли до складу поважного журі, які мали можливість переконатись у талановитості юних науковців, які представляли всю Україну.

Зокрема до Журі були запрошені:

Категорія ХакатонСтрутинська Оксана Віталіївна, доктор педагогічних наук, професор; Чумак Микола Євгенійович , доктор педагогічних наук, професор;

Козолуп Євгеній Вікторович – викладач кафедри інформаційних технологій і програмування

Категорія Комп’ютерне мистецтвоЄфименко Тетяна Олексіївна – начальник відділу цифрових освітніх технологій УДУ імені Михайла Драгоманова, аспірант кафедри інформаційних технологій і програмування,

Категорія Робототехніка – Оніщенко Сергій Миколайович – аспірант кафедри інформаційних технологій і програмування,  старший викладач

Мовчан Микола Олегович – викладач кафедри інформаційних технологій і програмування

До складу організаційного комітету заходу увійшли: завідувач кафедри інформаційних технологій і програмування Єфименко Василь Володимирович, завідувач лабораторії  Малюх Євгенія Віталіївна, старший викладач Нестерова Олена Дмитрівна.

Окрема подяка задіяним студентам за всебічну підтримку учасників заходу і створення комфортних умов проведення конкурсу, зокрема, студентам факультету математики, інформатики та фізики: Савченко Валентині, Шостаку Юліану, Солов’ю Владиславу, Лисенко Максиму, Чепорнюку Віталію, Швидаку Андрію, Приборі Артему, Сергієнко Софії, Гонтарук Кристині, студентці Навчально-наукового інституту публічного управління Чернишовій Валерії, студентці факультету спеціальної та інклюзивної освіти Ребіковій Варварі, студенту факультету технології та дизайну Дорошенко Максиму.

Сподіваємось на подальшу і всебічну співпрацю з Національним центром «Мала академія наук України» та КЗПО “Київська Мала академія наук учнівської молоді”. Вдячні за професійне ставлення до проведення заходу і комунікації під час проведення конкурсу Всім працівникам Київської Малої академії учнівської молоді в особі директорки Ірини Поліщук.

Віримо, що Національний конкурс комп’ютерних проєктів “INFOMATRIX” в подальшому  буде проходити в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова, а його переможці обов’язково будуть серед Наших студентів факультету.

Дякуємо Шестаковій Наталії за чудове суддівство всіх робототехнічних боїв!

Детальніше https://kman.kyiv.ua/ua/INFOMATRIX-UKRAINE

Фото https://kman.kyiv.ua/ua/Nacionalnii-konkurs-komputernikh-proektiv-INFOMATRIX-UKRAINE-2024_2