Майстер клас з 3D моделювання

Головна / Новини / Наукові події / Майстер клас з 3D моделювання
Майстер клас з 3D моделювання

22 грудня 2023 року студенти бакалаврату спеціальностей 014.09 Середня освіта. Інформатика та 126 Інформаційні системи та технології взяли участь у майстер-класі з моделювання, побудові різноманітних моделей в різних програмних засобах і мали можливість надрукувати їх на 3D принтерах.

Зустріч була проведена за ініціативою студентів, які відповідно до навчальних планів вивчають дисципліну “3D моделювання”. Мастер-клас був проведений доктором педагогічних наук, професором Струтинською Оксаною Віталіївною, яка розповіла про цікаві особливості практичне значення 3D моделювання та 3D друку різноманітних розробок. Сподіваємось такі зустрічі будуть системними і сприятимуть популяризації такого сучасного напрямку в ІТ.