Використання модульної робототехніки для креативного вирішення проблем

Головна / Новини / Наукові події / Використання модульної робототехніки для креативного вирішення проблем
Використання модульної робототехніки для креативного вирішення проблем

26 грудня 2023 року у співпраці КМАН з кафедрою інформаційних технологій і програмування в ауд.227 Українського державного університету імені Михайла Драгоманова професор кафедри, доктор педагогічних наук Струтинська Оксана Віталіївна провела з юними науковцями дослідження присвячене вивченню умінь креативного вирішення проблем учнів в умовах стресу (під час військових дій) з використанням модульної робототехніки. Манівці мали можливість проявити нестандартний підхід до вирішення звичайних питань, які стосуються повсякденного життя. Під час зустрічі Оксана Віталіївна продемонстрували наукові дослідження, які є у світі з питань креативного вирішення проблем та учасники зустрічі взяли участь в експерименті, який максимально сприяв прояву особистісного підходу до вирішення поставлених задач. Захід пройшов у формі гри з використанням набору модульної робототехніки CreaCube для оцінювання умінь креативного вирішення проблем.